Cieszymy się, że jesteś!

Wykonałeś już pierwszy krok i znalazłeś się na naszej stronie internetowej. Daj więc przekonać się, że warto zrobić kolejny i odwiedzić naszą Restaurację.

Menu Główne Menu Śniadaniowe Wartości odżywcze
przewiń w dół

Dlaczego w Molto, a nigdzie indziej

Każdy z nas lubi promocje. U nas znajdziesz ich wiele!

1. Od poniedziałku do piątku, od 12:00 do 17:00 oferujemy, codziennie inną, pizzę dnia w specjalnej cenie 25 zł.
2. Od poniedziałku do czwartku, od 12:00 do 16:00, zachęcamy do skorzystania z happy hours. W tych godzinach, do obiadu, serwujemy kawę espresso lub małe piwo lane w cenie 2 zł.
3. Na każdy miesiąc wymyślamy zestawy Chef's Special: przystawka w cenie 29 zł i danie główne za 49 zł.

Zjedz u nas śniadanie!

Powitaj z nami dzień dobry i skorzystaj z oferty śniadaniowej, dostępnej od piątku do niedzieli, od 9:00 do 11:45. Kto jak kto, ale my wiemy, że weekendowe poranki potrafią być ciężkie, dlatego nasze śniadania dostępne są również w dowozie.

Sprawdź nasz Catering!

Zorganizuj z nami swoje przyjęcie! Jeśli szukasz sprawdzonej oferty cateringowej- dobrze trafiłeś. Zorganizujemy, pod względem poczęstunku, każdą imprezę. Zadzwoń lub napisz, wybierz coś dla siebie spośród podanych przez nas propozycji lub zaproponuj coś od siebie, a wspólnie sprawimy, że tego wydarzenia nie zapomni nikt.

W Molto tworzymy wspomnienia

Daj się ugościć w klimatycznym miejscu! Molto to nie tylko autorskie dania, ale też oryginalne wnętrza. Antresola z widokiem na otwartą kuchnię pozwoli Ci podejrzeć proces produkcji Twojego dania i zapewni wrażenia nie tylko smakowe, ale i wizualne. Jeśli planujesz spotkanie biznesowe lub chciałbyś popracować przy komputerze, szybkie łącze internetowe ułatwi Ci komunikację, a nasza pyszna kawa z rzeszowskiej palarni efektywnie pobudzi Twoje szare komórki. W sezonie letnim oferujemy opcję spędzenia czasu na naszym zewnętrznym ogórku.

Masz pytania?

Napisz do nas

[email protected]

"

"

Klient, Rafał

12 maja 2023

Nasz zespół

Znajdź nas, zapraszamy!

LOK

CJA

Rzeszów, ul. Podwisłocze 29/103, osiedle Capital Towers